Mikk Meerents (25)

High Jump (just for fun)

37 FANS
17 Jun 2017

Täna Pärnus toimunud Eesti Karikavõistlusel jäi minu tulemuseks jälle 2.08m... Järgmine kord proovib ikka kõrgemale hüpata :P

04 Jun 2017

Täna käisin Harjumaa MV-l kõrgust hüppamas. Tulemus täitsa rahuldav 2.08m!

05 Mar 2017

Nii mõnedki on kohanud mind trennis ja küsinud "mis teed siin?", nagu Kiivikas Coop reklaamis :) . Igaljuhul käin harjutamas, kuid eesmärgid on muutunud. Tegelen ainult kõrgushüppega oma lõbuks. Kuna olen ju aastaid igapäevaselt trennis käinud siis tundsin mingi aeg, et elu ilma spordita on igav. Sellepärast siis mind ka jälle spordihallis kohata võib oma lemmikalaga tegelemas ;)

26 Nov 2016

Karikatuurist lähemalt ka pilt :)

26 Nov 2016

Eile toimus kergejõustiku hooaja lõpuüritus, kus karjääri lõpetanud sportlased said meene - karikatuuri. Mulle väga meeldis see karikatuur, väga lahe mälestusese alaliidult ning teisele poole võtsin autogrammid aasta sportlastelt Ksenijalt ja Gerdilt.

18 Jul 2016

Olen otsustanud sportlaskarjääri lõpetada.

Olles juba pea kuu aega eemal staadionist, käisin siiski nädalavahetusel Eesti MV-lt kõrgust hüppamas. Tulemuseks jäi 2m ja 4.koht.
Sport õpetas mulle palju kuigi soovitud tasemele ma ei jõudnud. See on üks peamiseid põhjuseid, miks jätkamiseks mul enam motivatsiooni ei ole. Lisaks veel järgmised põhjused:

2) peale kaitseväge (ehk 2014 aasta algusest) pidevalt tunda andvad kannakõõlused (mis kordamööda valutavad)
3) ja nüüd peale talvist hooaega saadud parema õla kõõluse vigastust (mis ilmselt tahab operatsiooni, kuid see veel selgub)

Siiski liikuva eluviisiga soovin jätkata ning jõusaalis või jooksmas võib mind endiselt metsavahel näha.

Suur kummardus neile sportlastele, kes on jõudnud või tulevikus jõuavad tiitlivõistluste tasemeni! See ei ole nii lihtne kui esialgu paistab.

14 Jun 2016

Juba pikemat aega mõtlesin teha postituse sellest, kus kirjutan enda kogemusest lähtuvalt vigastuste järgsest tegevsest. See postitus ei ole puhtalt reklaam, vaid hindan väga kõrgelt nende asutuste kogemust ja vajalikkust.

Mulle on välja kujunenud kindlad tegevused vigastuse korral ja algab see nii:

1. Helistan/kirjutan Taavile Fysioviite ning lähen kohapeale muret kurtma. Taavi ütleb, mis harjutusi peaksin iseseivsalt tegema või kavasse võtma, et vigastus paraneks võimalikult kiiresti ning ka eeldatav aeg vigastuse täielikuks paranemiseks. Usaldan Taavit täielikult just tema suhtumise pärast valusse ning igasuguste ravimeetodite kohta. Minu suhtumist ta muutis ka (tunda ära valu omapära ning kas tegemist on "ohtliku" valuga või mitte).
http://harjutused.com/

2. Võtan ühendust Laserteraapiaga ning laenutan koduseks raviks laserravi seadet, mis kiirendab paranemist. Minu arust ülimugav teenus ning ei pea kuskil pidevalt kabinetis käima raviseanssidel. See on mitu korda võtnud ära minu kannakõõluse valu ning oluliselt kiirendanud paranemist hüppeliigese väänamisest.
http://www.laserteraapia.ee/

Muidugi on asendamatuks saanud ka külmakott!! :)

Loodan, et saate ka abi uutele või siis juba krooniliseks saanud vigastustele nii, nagu mina seda sain.

04 Jun 2016

In my career, I don't think I have participated in 3 competitions in one week. On Monday, I did 100m and high jump, yesterday I run 300m (short combined relay) and 100m (4x100). Today in Harjumaa MV I did long jump (with quite good result and wind - 7.18m) and 100m (11.07, not bad, because of the busy week).

I feel good and hope that I am getting in shape for FIN-EST-SWE combined events match next weekend.

30 May 2016

Did little competition today, run 100m with record time - 10.99s - but wind was too strong (+3.3m/s). And high jump 2.10, which is normal for me. Competition was held in Audentes, I don't think that I have ever competed there in these events.

20 May 2016

2 weeks ago got invite to triathlon (110mH, long jump and shot put) in Warssawi. I bought tickets but unfortunately got sick at night today. Bad luck, I was really looking forward to compete there :(

Load more posts
|
|
|
|

Bio

I am former decathlete and now just practising high jump (my strongest event).

I have been training since I was at 2nd grade. At first I played football several years and went to track and field trainings also. When I went to gymnasium to Audentes I started really concentrate to decathlon. My favorite events are high jump, long jump and hurdles.

Weight - 78kg
Hight - 188cm

Training PB-s:
30m f.s - 2.95s
s. longjump - 3.15m
clean - 125kg
bench press - 107kg

Masseur - Taavi Metsmaa (www.harjutused.com)
Other help - Vahur Kiis (FB /spordiakadeemia)